Site Loader

LOCATION

Eisenhowerlaan 172, 3527HJ Utrecht

De kranten staan vol met nieuws over Corona, maar op het moment gebeuren er ook goede dingen. Zo heeft het bedrijf TreeClicks een mooie actie gelanceerd.

Door de Corona-situatie bestellen we maar liefst 70% meer online. Dit blijkt uit de statistieken. Online bestellen is handig en lekker snel, maar niet zo goed voor het milieu. Denk bijvoorbeeld aan alle vrachtwagens die het hele land doorrijden of alle producten die meer geproduceerd worden. Daarom komt een Amsterdamse start-up met een slim idee: voor elke bestelling die jij online plaatst, wordt er een nieuwe boom geplant in de Amazone.

Het bedrijf heet TreeClicks. Zij kunnen controleren welke aankopen jij online doet via je telefoon. Je moet dit dan wel even downloaden.

 

 

 

 

Woordenlijst

  1. plant / planten = in de aarde zetten
  2. gelanceerd / lanceren = bekendmaken
  3. de statistieken = de wetenschap van het verzamelen van feiten en gegevens
  4. start-up = een klein bedrijf dat net begint
  5. aankopen = dingen die je koopt

Post Author: De Taalschool

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.