Meld je nu aan voor maart
Wil je twee keer per week een positief nieuwsbericht op gewenst niveau ontvangen? Meld je dan nu aan.
Voor 3,- per niveau per maand ontvang je op maandag en vrijdag een artikel op 1 niveau. Stopt automatisch.
Kan ik ook een jaarabonnement afsluiten of moet het iedere msand op nieuw. Ik vind dit super leuk en scheelt mij een hoop werk.
Hoi Karla, wat leuk om te horen! Vooralsnog is het per maand en vooralsnog is er geen automatische afschrijving. We zijn bezig met het ontwerpen van verschillende abonnementen. Zodra er meer duidelijk is, laten we het je weten! 🙂
Beste, Mag ik een jaarabonnement afsluiten? Dit lijkt me handiger.
We zijn nog bezig met het vormgeven van abonnementen. Vanaf dat moment zal een jaarabonnement mogelijk zijn. Het is inderdaad handiger 😉
Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
4 comments so far
Karla glasPosted on3:13 pm - sep 2, 2020
Kan ik ook een jaarabonnement afsluiten of moet het iedere msand op nieuw. Ik vind dit super leuk en scheelt mij een hoop werk.
De TaalschoolPosted on3:58 pm - sep 2, 2020
Hoi Karla, wat leuk om te horen! Vooralsnog is het per maand en vooralsnog is er geen automatische afschrijving.
We zijn bezig met het ontwerpen van verschillende abonnementen.
Zodra er meer duidelijk is, laten we het je weten! 🙂
Van der HoevenPosted on8:59 am - okt 26, 2020
Beste,
Mag ik een jaarabonnement afsluiten? Dit lijkt me handiger.
De TaalschoolPosted on10:52 am - jan 31, 2021
We zijn nog bezig met het vormgeven van abonnementen.
Vanaf dat moment zal een jaarabonnement mogelijk zijn.
Het is inderdaad handiger 😉